Náš tím

Ján Šeliga

Managing Partner

Som otvorený človek, za ktorým ľudia chodia s tým, že mi veria a taktiež sa obklopujem ľuďmi, ktorým verím ja. Mojou silnou stránkou je, že dokážem vychádzať dobre s ľuďmi, vďaka svojej povahe, otvorenosti a ak je to vhodné, neformálnemu prístupu. 

 Pracoval som viac ako 20 rokov pre korporát. Dokázali sme spolu s kolegami vybudovať veľmi úspešnú pobočku, ktorá mala okolo 90 zamestnancov. Pri každoročnej kontrole kvality nám naši klienti dávali veľmi pozitívnu spätnú väzbu na kvalitu našich služieb. Teraz považujem za úspech rozbeh, fungovanie a rast našej spoločnosti 1to1 Administration. Za 3 roky sme dokázali vybudovať stabilnú kanceláriu s viac ako 30 zamestnancami. Oslovujú nás rôzne zahraničné spoločnosti na spoluprácu. Čo je pre mňa znakom veľkej dôvery a aj potvrdením toho, že naše služby robíme naozaj dobre. 

Okrem prirodzeného rastu 1to1 je mojim hlavným cieľom, aby boli ľudia dobre zaplatení, aby sme si kvalitných ľudí udržali, aby mali všetci normálny, vyrovnaný, kvalitný život. Aby sme chodili do práce, odpracovali si, zasmiali sa, cítili sa dobre a išli domov a žili svoj súkromný život.  

Pre mňa je okrem práce dôležitá aj rodina a šport. Sú to tri piliere, ktoré sa snažím držať v rovnováhe, pretože verím, že od rovnováhy sa odvíja celý život a duševná pohoda. Mám taktiež pozitívny vzťah k športu. Za mlada som hrával futbal a teraz sa venujem najmä hokeju, tenisu a golfu.  

Svoje golfové úspechy, ako single handicap a plnú izbu pohárov tiež zapisujem do 1to1 športovej siene slávy. 

Kamila Pudišová

Managing Partner

Ako by som sa opísala? Určite sa v každej situácii snažím vidieť v ľuďoch to najlepšie, niekedy až prekvapivo naivne. Mám rada pravidlá a ‘fair play’. Myslím si, že som úprimná, cieľavedomá a verím, že som dobrý príkladom pre svoje deti, okolie a tiež správnym lídrom pre kolegov. 

Pracovala som 18 rokov v slovenskej pobočke globálnej spoločnosti, kde som začínala ako junior účtovník, viedla mzdové a personálne oddelenie, posledných 5 rokov  som bola na pozícii Director Client Services, General Manager. Na čo som bola skutočne hrdá, že sme vyhrali globálny prieskum spokojnosti klientov. 

Čo je však aktuálnejšie, v našej spoločnosti 1to1 Administration nemáme núdzu o prácu a postupne rastieme (40% v porovnaní s rokom 2021). Dbať na udržiavanie kvality, efektívnosť, vychovávať si mladých kolegov a kolegyne, je to, čo ma baví. Vo 1to1 som obklopená tými najsprávnejšími, entuziastickými ľuďmi. Počas Covidového obdobia sme sa utvrdili, že smer digitalizácie, technológií, ktorým sme sa vybrali, je ten správny. Tak už len nezaspať a nenechať sa uspokojiť tým, že “všetko funguje”, keďže vždy je možné sa zlepšovať.     

Momentálne, môj pracovný cieľ je, aby si 1to1 Administration aj naďalej uchovala svoju dobrú reputáciu, ktorej meno sa šíri vďaka spokojnosti našich klientov a kolegov. Radi by sme boli v povedomí najmä kvalitou našej práce, efektívnosťou, technológiami. Aby sme boli spoločnosťou, kde klientom, taktiež našim kolegom dávame pocítiť, že si vážime vzájomnú spoluprácu a vynikáme svojím individuálnym prístupom, komunikáciou. 

Šport bol vždy súčasťou môjho života, preto sa teraz vo voľnom čase rada venujem turistike (prekonávať samu seba 🙂 Pravidelne, či v zime alebo lete chodím plávať, Nordic walking a príležitostne lyžovanie, bedminton, stolný tenis,  v takmer každom športe som priemer. Veľmi doma neobsedím, ale to všetko až, keď máme navarené, napečené, upratané. Samozrejme nepohrdnem príjemnou oddychovou knihou, sudoku na odreagovanie (to sa musím koncentrovať). 

Do 1to1 športovej siene slávy môžem prispieť napríklad 5timi titulmi Majstra Slovenska v basketbale žien (MBK Ružomberok) alebo účasťou v slovenskej ženskej reprezentácii, 5. miestom na Majstrovstvách sveta v roku 1994 v Sydney (ako najlepšie družstvo Európy). Trénovala som basketbal aj deti, takmer 10 rokov. Keď som začínala, mali sme 1-2 družstvá, ku koncu 6 kategórií. Získali sme niekoľko Majstrov SR v kategóriách žiačky, kadetky, juniorky. Najúžasnejšie je, že vznikli celoživotné  kamarátstva, ktoré doteraz pretrvávajú, či už medzi hráčkami ako aj trénermi. 

Ema Hetlerović

Head of HR and Payroll

Som zodpovedná, proaktívna, mám rada vo veciach poriadok a pre 1to1 som sa rozhodla kvôli celkovému konceptu a ľuďom, ktorí firmu rozbiehali. Páči sa mi naše prostredie, atmosféra firmy a inovatívne riešenia pre inak formálne a regulované služby.

Vediem náš HR&payroll team a najviac ma baví a zároveň považujem za najnáročnejšiu prácu s ľuďmi. Stále je pre mňa výzvou udržanie balansu medzi spokojnými kolegami v teame a spokojnými klientmi, ktorí dostavajú tie najlepšie služby. Zároveň som pripravená dávať príležitosti šikovným ľuďom tak, ako som ju dostala aj ja.

Zaujíma ma tiež rozvíjanie biznisu, či už je to rozšírením alebo zefektívnením našich služieb. Rada sa učím využívať najnovšie technológie a systémy. Vždy sa poteším aj práci na krátkodobých klientskych projektoch, ktoré častokrát prinášajú nové výzvy.

Viem, že bez práce nie sú koláče, no vážim si aj svoj voľný čas, ktorý mi pomáha udržať rovnováhu. Medzi moje hobby patrí aj šport.

1to1 športovej siene slávy prispievam niekoľkými zlatými medailami z mladosti.

 

Head of Accounting

Agnesa Sviteková

Accounting Manager

Myslím si, že som  dosť pozitívny človek a schopný prekonať veľa prekážok, či pracovných, ale aj súkromných. 

Som prispôsobivá a rada trávim čas s priateľmi. 

Mojím pracovným cieľom je naučiť sa všetko čo potrebujem k úspešnému zvládnutiu zadaných úloh. 

Najväčšiu radosť mi robí všetko čo prispieva k mojej spokojnosti. 

Ľudskosť a  snaha kolegov pomôcť pri problémoch  

Účasť na ME v basketbale žien  v Grécku v roku 1993, 7. miesto.

Michaela Školová

HRP Manager

V 1to1 to budú jednoznačne ľudia, celkový kolektív a atmosféra firmy.  

Keďže ja veľmi neobsedím, a nerada sa nudím, tak rozhodne cestovaním. Ak mám tú možnosť,  trávim čas v prírode a rada si zašportujem. 

Hrávala som 12 rokov volejbal, najskôr za rodné mesto a potom za Ekonomickú univerzitu a volejbalový klub v BA. 

Zuzana Bakaová 

Accounting Supervisor

Myslím si, že som pohodový, nekonfliktný typ človeka. Snažím sa s ľuďmi za dobre vychádzať.

Za svoj najväčší pracovný úspech by som považovala moju flexibilitu, vedieť sa prispôsobiť požiadavkám a pracovať „ v teréne“.

Vo svojom voľnom čase si rada prečítam detektívku a trávim čas s rodinou.

Ľuboslava Lužicová

HR Payroll Supervisor

Som vo 1to1 mzdová účtovníčka a zakladám si na slušnom a vyrovnanom vzťahu s klientom, ako aj s kolegami.

Baví ma, že pri mzdárčení musím rozmýšľať, vzdelávať sa a sledovať zmeny v legislatíve.

Vo 1to1 si najviac vážim dobré prostredie a atmosféru v tíme.

Vo voľnom čase si pravidelne ruky zašpiním pri práci vo svojej obľúbenej záhradke a venujem sa svojej rodine, na ktorú som nesmierne hrdá. Takisto rada nezištne pomáham druhým. 
 
 

Lucia Kucek

Senior Payroll Accountant

Iveta Šeligová

Senior Accountant

Účtovníctvo robím celý život a verím, že je pre mňa ako stvorené. Využívanie logiky, viditeľné výsledky a organizovanosť sú faktory, ktoré mi vyhovujú. Vo svojom voľnom čase obľubujem kreatívne činnosti, hlavne maľovanie, ale aj rekreačné športovanie. 

Myslím si, že aby bol človek spokojný, je dôležité mať správny balans medzi prácou a odpočinkom, tráviť dostatok času so svojimi blízkymi a mať priestor na voľnočasové aktivity.

Som veľkým fanúšikom 1to1 športovej siene slávy, ako aj športu samotného. Pravidelne chodím na yogu a  rada chodím aj na turistiku.  

Michal Červený

Senior Accountant

Svoj voľný čas určite najradšej trávim s deťmi a manželkou v prírode, taktiež sa vo voľnom čase venujem aktívne futbalu.

Na práci v 1to1 Administration sa mi najviac páči flexibilita pracovného času a priateľský pracovný kolektív.

Za svoj najväčší športový úspech beriem určite to, že som sa dostal do kvalifikácii na MS Európy vo futbale (nie na profesionálnej úrovni).

Ľudmila Surovčíková

Senior Accountant

Opísala by som sa ako človek do voza aj do koča. Som zodpovedná a snažím sa byť perfekcionistka.

Myslím si, že som priateľská a nekonfliktná osoba, ktorá sa snaží byť za každých okolností fér.

 Robila som účtovníctvo v špecifickej oblasti, veľa som sa naučila a dostala som možnosťposunúť sa ďalej, spoznať nových ľudí a novú prácu. Naučila som sa pracovať aj v tíme aj samostatne. 

V prírode na prechádzkach a túrach alebo doma s dobrou knihou. 

Najväčšiu radosť mi určite robí moja dcéra. 

Zaujímavá práca, keďže klienti z rôznej oblasti, možnosť naučiť sa nové veci a rozvíjať sa. A samozrejme je tu výborný kolektív, nápomocní kolegovia 

Zdenka Štepánková

Payroll Accountant

Denisa Gaálová

Accountant

Aktívne získavam pracovné skúsenosti už odkedy som začala štúdium na VŠ. Rýchlo sa učím a mám rada prácu s číslami, kde môžem využívať svoje logické myslenie a zručnosti v Exceli, ako aj fakt, že každý deň na mňa vo 1to1 čaká nová výzva. 
Vo 1to1 som vďačná za skvelý kolektív a vyváženosť práce, ktorá mi samotnej umožňuje byť vyrovnaným človekom. 


Ako bývalá basketbalistka prispievam do 1to1 športovej siene slávy 3 titulmi majstra Slovenska v basketbale z mládežníckych kategórií, no možno zo mňa bude jedného dňa aj yogínka, keďže tu v Binariu chodím poctivo, každý utorok na večernú yogu.

Alena Hallová

Payroll Accountant

Petra Černíčková

Payroll Accountant

Som rozhodne extrovert, čiže som komunikatívna, otvorená a určite môžem o sebe povedať že som perfekcionistka.

Veľmi rada trávim svoj voľný čas so svojou rodinou, no ak mám chvíľu času naozaj iba na seba, tak si rada zabehám, alebo pozriem dobrú oddychovú komédiu.

Keďže robím už 20 rokov s tými istými ľuďmi ( už v predošlej firme sme spolupracovali), nemôžem nespomenúť príjemný a zohratý kolektív. Baví ma rozmanitosť práce pri ktorej viem, že sa vždy naučím niečo nové.

Martina Hofericová

Accountant

Myslím si, že som zodpovedná, spoľahlivá a rada pomáham druhým. Mám rada veselých a čestných ľudí a taká sa snažím byť aj ja sama. 

Dokázala som zmeniť zamestnanie po 26 rokoch v jednej firme a som ochotná a, aj schopná prekonávať nové výzvy. 

Samozrejme so svojou rodinou. Som milovník leta a kvetov, väčšinu času trávim v záhrade alebo v prírode.

Nesklamať ľudí, ktorí mi veria a snažia sa mi vytvoriť čo najlepšie pracovné podmienky.

Najväčšiu radosť mi robia moje deti a ich úspechy a ako asi každej každej žene, radosť mi robí aj nakupovanie.

My children and their achievements make me the most happy, and like probably every woman I also enjoy shopping.

Dominika Selecká 

Payroll Accountant

Keď som doštudovala magistra na VŠEMvs, dostala som príležitosť pracovať vo firme, kde som sa stretla so širokou škálou úloh a zistila som, že by som sa v budúcnosti chcela venovať payroll-u. Som usmievavá, vďačná a optimistická detailistka. Vždy rada pomôžem a pustím sa do nových výziev. 

Vo 1to1 mi najviac vyhovujú kolegovia, ktorí sú veľmi zodpovední, spoľahliví a hlavne všetci normálni ľudia, ktorí sa vedia zhodnúť a dohodnúť. 
 
Takisto si vážim, že po práci mi zostáva čas na trénovanie detí v modernej gymnastike. Je to niečo, bez čoho by som určite nebola spokojná a vyrovnaná.

 Okrem toho, že som sa sama stala mládežníckou majsterkou Bratislavy v modernej gymnastike, do 1to1 športovej siene slávy prispievam aj ako úspešná trénerka, keďže moja zverenka je už dvojnásobnou majsterkou Slovenska a takisto reprezentantkou Slovenska ktorá sa zúčastnila aj na majstrovstvách Európy 2022. 

 

Payroll Support

Viera Sadloňová

Junior Payroll Accountant

Myslím, že som priateľská a komunikatívna. Mám rada nové výzvy. A aj keď niekedy je ich splnenie náročnejšie – o to väčšiu radosť mám z výsledku.

Svoj voľný čas rada trávim so svojou rodinou v prírode, no taktiež si veľmi rada prečítam dobrú knihu.

Mám rada rozmanitosť svojej práce. Každý deň ma v práci čakajú nové výzvy a príležitosti naučiť sa niečo nové, a ako bonus sa môžem rozvíjať v tíme profesionálov, ktorí sú mi vždy ochotní pomôcť.

Síce som nevyhrala žiadne mimoriadne ocenenie, no mám rada aktivity, pri ktorých si utriedim myšlienky a načerpám novú energiu. Medzi moje obľúbené patrí beh a plávanie.

Annamarie Kováčová

Back Office Support

Som organizovaná, proaktívna a zodpovedná. Rada organizujem čas sebe, ale dokážem zmanažovať aj prácu pre ľudí okolo seba. Nerada odkladám veci na poslednú chvíľu, takže asi ma najviac vystihuje, spraviť čo najviac vecí dnes a neodkladať na zajtra.

Keďže mám veľmi veľkú rodinu, najradšej trávim čas s nimi, ak nemajú cez víkend organizovaný program ako turnaje a súťaže (moje deti sa venujú futbalu, hokeju a modernej gymnastike), tak sa snažíme ako rodina tráviť veľa času spolu. V zime lyžujeme a korčuľujeme, v lete chodíme plávať, bicyklovať a hráme aj bedminton, plážový volejbal a najradšej máme turistiku a prírodu.

Určite rodina a úspechy detí, ale snažím sa popri tom myslieť aj na svoj priestor. Takže ako rodina sa radi stretávame s priateľmi na grilovačkách a ja pre seba rada trávim čas s kamarátkami pri vínku. A keď mi ostane ozaj trochu času len pre seba, tak cvičím pilates, idem si zaplávať a prečítam si dobrú knihu.

Mladý kolektív, uvoľnená pracovná atmosféra a zároveň úspešná a profesionálna firma.

Aby sme boli zdraví a spokojní a všetci našli správny balans medzi pracovným a súkromným životom.

Ľubica Tomanová

Junior Payroll Executive

Ak môžem – pomôžem.. Som empatická a zakladám si na dobrých vzťahoch.

Svoj voľný čas najradšej trávim s mojimi deťmi v prírode alebo pri oddychovej komédií.  

V 1to1 sa mi robí naozaj veľmi dobre. Na mzdovom oddelení máme veľmi dobrý kolektív a vďaka kolegom, ktorí sú mi vždy ochotní pomôcť, sa každý deň teším do roboty.  

Chcela by som sa posunúť z pozície junior na seniora. Uvedomujem si, že to je ešte dlhá cesta ale chcem na nej pracovať. Opäť musím spomenúť svojich kolegov, ktorí ma každý deň priúčajú a tým mi pomáhajú pomalými kôročkami toho dosiahnuť 

Pavla Bujdošová

Junior Payroll Accountant

Považujem sa za človeka spoľahlivého a priateľského. V práci či štúdiu sa snažím byť svedomitá, pripravená, rada robím veci predčasne teda nie 5 min pred 12stou. Mám veľmi rada poriadok a čistotu (niekedy asi až príliš) Za takú moju negatívnu vlastnosť považujem svoju náladovosť; aj tej sa však postupne vzdávam.

Trávenie voľného času s mojou rodinou, hlavne s našou 3 ročnou dcérou. Rada ju pozorujem pri skúšaní a učení sa novým veciam. Radi spolu bicyklujeme, plávame a chodíme na výlety. Ak mám možnosť a malú chvíľku pre seba, rada si zacvičím prípadne zabehám, prečítam si dobrú knihu alebo zájdem s kamošmi na koncert či do divadla. Inak som vášnivý hubár, to je moja psycho-hygiena.

Nakoľko som posledné 3 roky strávila na materskej dovolenke v najbližšej dobe by som sa rada venovala seba rozvoju, učením sa práce v potrebných programoch, naberaniu nových skúseností a schopností potrebných pre pracovnú pozíciu, ktorú som začala vykonávať.

Moji kolegovia a kolegyne. Musím povedať, že nato, že som začala pracovať pred mesiacom, cítim , že som tu už oveľa dlhšie. Pozitívny a priateľský prístup od vedenia až po mojich kolegov je na nezaplatenie. Učím sa veľa nových vecí a postupov. Už teraz som každému jednému vďačná za ochotu a pomoc učiť ma nové veci. Neverila som, že je možné môcť plnohodnotne pracovať a získavať rešpektujúci prístup od začiatku, aj napriek tomu, že mám malé dieťa.

Na strednej škole som bola športovo aktívna (basketball, voleyball) sem tam si zahrám tenis, zaplávam alebo zabehám.. som otvorená každej športovej aktivite.

Ivana Križanová

Junior Accountant

Myslím si, že som cieľavedomá, priateľská, morálna. 

Ukončenie účtovných uzávierok v termíne. 

Veľmi rada čítam knihy, trávim čas s rodinou a rada chodím na rybačku. 

Môj najväčší pracovný cieľ je momentálne byť expertom vo svojom odboreúčtovníctvo . 

Mám rada náš kolektív a priateľský prístup, taktiež flexibilita je veľmi veľký benefit na práci v 1to1. 

Lucia Reiserová

Junior Executive

Opísala by som sa ako priamočiara, úprimná (niekedy možno až príliš), pracovitá, cieľavedomá a komunikatívna, no občas „ príde na návštevu šmolko Dudroš“.

Chcela by som sa naďalej zlepšovať sa v účtovníctve. Naučiť sa najskôr rozmýšľať až potom hovoriť,

korigovať tú moju úprimnosť ( keďže môže uškodiť).

A niečo čo poteší aj mojich kolegov, byť človekom v teame ktorý dvíha telefón 😊

Najviac sa mi páčia moji perfektní kolegovia, nadriadení a konatelia spoločnosti, s ktorými sa môžeš ( ak chceš) porozprávať nielen o firemných, účtovníckych ale aj osobných témach.

To, že sme tu všetci ľudia bez rozdielu v postavení a samozrejme možnosť Home Office a flexibilný pracovný čas sú pre mňa len čerešnička na torte.

Najradšej čítam motivačnú literatúru a vzdelávam sa v obore. Venujem sa domácemu maznáčikovi kocúrovi „Adolfovi“, objavujem krásy Slovenska ale nikdy neodmietnem oddych a pozeranie Netflixu.

Tamara Cabovská

Junior Accountant

Som Tamara, študentka medzinárodného manažmentu. Držím sa hesla „Keď môžem, pomôžem“ a rada vytváram okolo seba príjemnú atmosféru.

Možnosti ktoré mi ponuka. Kreatívne úlohy ktoré dostávam a dobrý tím.

Svoj voľný čas rada trávim čítaním kníh, cestovaním a prevažne športom, keďže sa venujem vzdušnej akrobacii.

Zatiaľ je to postup z trainee pozície na Juniora.

Lenka Sedláčková

Junior Accountant

Povedala by som, že som priateľská a snažím sa s každým dobre vychádzať. Taktiež som veľký perfekcionista. Doma mi od malička hovoria Monk, keďže mám rada vo veciach poriadok. 

Určite mi robí najväčšiu radosť môj pes. Som psičkárka a väčšinu času trávim práve s ním, či už vonku v prírode alebo doma, kde mi robí tú najlepšiu spoločnosť.

A samozrejme mi vie urobiť radosť, keď má niekto v office sviatok a donesie nám koláčiky.

Ak ma v mojom voľnom čase nenájdete s mojim psom, tak pravdepodobne hrám floorball. Rada lyžujem a práve preto sa už veľmi teším na zimnú sezónu.  

Tým že som športovo založená, tak asi až tak neprekvapím, no chcela by som začať hrať tenis a aspoň raz by som chcela zažiť pretekársky víkend Formuly 1 na vlastnej koži.  

Na konci ZŠ som bola súčasťou 7. najlepšieho floorballového tímu dorasteniek na Slovensku. 

Alexandra Kuzmiaková

Junior Executive

Kristína Jurkovičová

Junior Accountant

Myslím si, že som cieľavedomá, rozhodná, spoľahlivá osoba, ktorá sa rada učí nové veci.

Vo svojom voľnom čase rada čítam knihy, chodím na prechádzky do prírody, mám rada ľahkú turistiku, rada trávim čas so svojimi priateľmi, tiež si rada pozriem dobrý seriál a učím sa hrať na klávesy.

Najviac sa mi na práci v 1to1 páči aký sme kolektív. Viem, že ak by som niečo potrebovala, nemusím sa báť spýtať a každý je ochotný poradiť mi alebo pomôcť. Sú tu skvelí ľudia a som rada, že môžem pracovať s nimi.

Peter Vorobeľ

Junior Accountant

Opísal by som sa ako tímový hráč, ktorý v kolektíve rád odľahčuje atmosféru svojim zmyslom pre humor a svojich kolegov občas aj svojim spevom.

Určite vo voľnom čase najradšej hrám bedminton. Rád si taktiež pozriem oddychovú komédiu pri ktorej si môžem na chvíľu vyčistiť hlavu.

Tým že som ešte študent, tak určite doštudovať, zdokonaliť sa v účtovníctve a časom sa posunúť na pozíciu seniora.

Ako poloprofesionálny hráč bedmintonu som si môžem pripísať už niekoľko výhier na turnajoch.

Peter Pavelka

Accounting Trainee