Náš tím

Ján Šeliga

Managing Partner

Myslím si, že ako zakladateľa spoločnosti a Managing Partnera 1to1 ma najlepšie vystihuje 26-ročná skúsenosť, ľudský prístup a otvorenosť. Chcel som, aby mňa samého, ako aj mojich kolegov práca znova napĺňala, tak som sa rozhodol opustiť korporát (kde som pôsobil od počiatku svojej kariéry) a začať tvoriť niečo svoje. Prirodzene som sa vybral po ceste toho, čo poznám a v čom som dobrý – účtovníctvo a mzdy. Začínal som ako účtovník a postupom času som sa dopracoval k pozíciam, ako asistent šéfa, prokurista, rozbiehal som pobočku v Prahe, a viedol som slovenský office ako Managing director, prešiel som si mnohými krízami, zmenami, situáciami a úspechmi. Keď som z tejto firmy odchádzal, klienti boli spokojní, kvalita vysoká, procesy výborne nastavené a atmosféra medzi kolegami príjemná, na čo som dodnes hrdý.

Avšak, v korporácii som mal ruky zviazané mnohými procesmi a bYrokraciou. Preto to chcem teraz úplne inak. Podporujem dobré nápady svojich kolegov, využívanie najnovších technológií a vytváranie inovatívnych riešení vo 1to1. Som otvorený človek, za ktorým ľudia chodia s tým, že mi veria a taktiež sa obklupujem ľuďmi, ktorým verím ja. Mojou silnou stránkou je, že dokážem vychádzať dobre s ľuďmi, vďaka svojej povahe, otvorenosti a ak je to vhodné, neformálnemu prístupu.

Okrem prirodzeného rastu 1to1 je mojim hlavným cieľom, aby boli ľudia dobre zaplatení, aby sme si kvalitných ľudí urdžali, aby mali všetci normálny,vzrovnaný, kvalitný život. Aby sme chodili do práce, odpracovali si, zasmiali sa, cítili sa dobre a išli domov a žili svoj súkromný život.

Pre mňa je okrem práce dôležitá aj rodina a šport. Sú to tri piliére, ktoré sa snažím držať v rovnováhe, pretože verím, že od rovnováhy sa odvíja celý život a duševná pohoda. Mám taktiež pozitívny vzťah k športu. Za mlada som hrával futbal a teraz sa venujem najmä hokeju, tenisu a golfu. Svoje golfové úspechy, ako single handicap a plnú izbu pohárov tiež zapisujem do 1to1 športovej siene slávy.

Kamila Pudišová

Managing Partner

Bývalá reprezentantka Slovenska v basketbale začínala svoju pracovnú kariéru ako účtovníčka, neskôr viedla Payroll oddelenie, potom sa stala director client services, managing director a na chvíľu aj general director je dnes managing partner vo 1to1. Za to kde je teraz a aká je vďačí z veľkej časti svojim rodičom, ktorí jej vštepili správne hodnoty a basketbalu, ktorý jej dal mnoho dobrých návykov a vlastností. Kamilu na práci baví najmä práca s ľuďmi a to, že vidí ako rastú a rozvíjajú sa. Rada robí s mladými ľuďmi, no je presvedčená, že tí starší, skúsenejší patria a majú čím prispieť do mladého kolektívu.

Po 17 rokoch v jednej korporácii sa Kamila rozhodla pre ponuku od 1to1, pretože verí, že v tejto spoločnosti si môže splniť všetky svoje sny, čo sa týka výberu kolegoc, systémov, technológií, atď. Navyše, ponuka prišla od bývalého kolegu, ktorého veľmi dobre pozná a váži si jeho ľudskosť a humánny prístup ku všetkým. Teší sa na to, čo ako firma a kolektív dosiahnu. Osobne by chcela z 1to1 vytovriť stabilnú, profesionálnu, prosperujúcu spoločnosť, kde sa všetci zamestnanci budú dobre cítiť a budú chodiť do práce s radosťou a dosiahnu rovnováhu v živote. Kamila sa v každej situácii snaží vyjadrovať správnymi slovami a pozerať sa na svet pozitívne. Je empatická, priteľská, úprimná, cieľavedomá a má dobré riadiace schopnosti.

Doposiaľ považuje za najväčší pracovný úspech to, že pod ich (spolu s Janom) vedením vyhrala slovenská pobočka prieskum klientov, čo odzrkadlilo prácu všetkých a ocenili to práve tí klienti pre ktorých služby boli poskytované. Avšak dodáva, že vo 1to1 to bude ešte lepšie.

Do 1to1 športovej siene slávy má tiež dosť čo prispieť, napríklad 5 titulov majstra Slovenska v kategórii žien (MBK Ružomberok), účasť a 5. miesto na majstrovstvách sveta v Sydney (ako najlepšie družstvo Európy). Navyše, ako trénerka basketalistiek sme boli v kategorii kadetiek a junioriek 3x majstri Slovenska.

Kamila sa vo voľnom čase snaží aj naďalej športovať – medzi jej hobby patrí napríklad badminton, plávanie a Nordic walking. Taktiež rada číta inšpiratívnu literatúru, ale aj oddychové knihy.

Head of Accounting

So svojimi skúsenosťami s účtovaním firiem od výmyslu sveta, cez služby, IT, kamiónovú prepravu, banky, výrobné firmy, atď. vediem účtovné oddelenie vo 1to1. Rád nastavujem nové systémy a vŕtam sa v exceloch s cieľom pochopiť ich. Za svoj úspech považujem to, ako rýchlo som sa dostal z pozície junior účtovníka tam, kde som teraz.

Do 1to1 som išiel s tým, že postupom času a implementáciou technológií získam viac priestoru pre rodinu a dve dcéry, na ktoré som veľmi pyšný.

Okrem pracovnej kariéry mám aj športovú, keďže som hral futbal 23 rokov aktívne. Postup do 4. ligy s mladými hráčmi, ako aj účasť v 3. lige sa zapisujú do 1to1 športovej siene slávy.

Ema Hetlerović

Head of HR and Payroll

Som líderkou payroll a HR oddelenia a som pripravená dávať príležitosti šikovným ľuďom. Tak, ako som ju raz dostala aj ja. Najviac ma baví robiť s ľuďmi, rozvíjať biznis a pracovať na jednorazových projektoch.

Som veľmi zodpovedná, proaktívna, mám rada vo veciach poriadok a pre 1to1 som sa rozhodla kvôli celkovému konceptu a ľuďom, ktorí firmu rozbiehali. Na 1to1 sa mi páči prostredie, atmosféra firmy a inovatívne riešenia pre inak formálne a regulované služby.

Viem, že bez práce nie sú koláče, no vážim si aj svoj voľný čas, ktorý mi pomáha udržať rovnováhu. Medzi moje hobby patrí aj basketbal, v ktorom som získala 3 zlaté medaily v mládežníckych kategóriách, ktorými aj ja prispievam do 1to1 športovej siene slávy.

Beáta Šeligová

Payroll Executive

Vo 1to1 sa momentálne venujem ad hoc prácam, no časom by som sa chcela prepracovať na samostnatnú mzdovú účtovníčku. Ako mamina troch detí som sa vždy venovala viac rodine ako práci. Život je pre mňa sám o sebe obrovská vášeň. Snažím sa v ňom dosiahnuť rovnováhu, ktorá by mala smerovať k pocitu šťastia.

Na 1to1 sa mi najviac páči mladosť, skúsenosť, dravosť a rozvaha, ktoré sú podľa mňa pre 1to1 charakteristické.

Vo 1to1 majú všetci kladný vzťah k športu a ja niesom výnimkou. Hrávala som volejbal. Hrám golf. A teraz milujem tenis. Má pre mňa všetko. Hĺbku aj povrchnosť, ligotavosť, vznešenosť, ľahkosť , drinu, disciplínu, šibalstvo, odhodlanosť, sebadôveru, tradíciu, obdiv, nenávisť… No a na tenisový úspech, ktorý by som pripísala do 1to1 športovej siene slávy stále trpezlivo čakám.

Dominika Selecká

Junior Payroll Accountant

 Keď som doštudovala magistra na VŠEMvs, dostala som príležitosť pracovať vo firme, kde som sa stretla so širokou škálou úloh a zistila som, že by som sa v budúcnosti chcela venovať payroll-u. Som usmievavá, vďačná a optimistická detailistka. Vždy rada pomôžem a pustím sa do nových výziev.

Vo 1to1 mi najviac vyhovujú kolegovia, ktorí sú veľmi zodpovední, spoľahliví a hlavne všetci normálni ľudia, ktorí sa vedia zhodnúť a dohodnúť.

Takisto si vážim, že po práci mi zostáva čas na trénovanie detí v modernej gymnastike. Je to niečo, bez čoho by som určite nebola spokojná a vyrovnaná. Okrem toho, že som sa sama stala mládežníckou majsterkou Bratislavy v modernej gymnastike, do 1to1 športovej siene slávy prispievam aj ako úspešná trénerka, keďže moja zverenka je už dvojnásobnou majsterkou Slovenska a takisto reprezentantkou Slovenska.

Denisa Gaálová

Junior Accountant

Aktívne získavam pracovné skúsenosti už odkedy som začala štúdium na VŠ. Rýchlo sa učím a mám rada prácu s číslami, kde môžem využívať svoje logické myslenie a zručnosti v Exceli, ako aj fakt, že každý deň na mňa vo 1to1 čaká nová výzva.

Vo 1to1 som vďačná za skvelý kolektív a vyváženosť práce, ktorá mi samotnej umožňuje byť vyrovnaným človekom.

Ako bývalá basketbalistka prispievam do 1to1 športovej siene slávy 3 titulmi majstra Slovenska v basketbale z mládežníckych kategórií, no možno zo mňa bude jedného dňa aj yogínka, keďže tu v Binariu chodím poctivo, každý utorok na večernú yogu.

Ľuboslava Lužicová

Payroll Supervisor

Som vo 1to1 najskúsenejšia mzdová účtovníčka a zakladám si na slušnom a vyrovnanom vzťahu s klientom, ako aj s kolegami. Baví ma, že pri mzdárčení musím rozmýšľať, vzdelávať sa a sledovať zmeny v legislatíve. Vo voľnom čase si pravidelne ruky zašpiním pri práci vo svojej obľúbenej záhradke a venujem sa svojej rodine, na ktorú som nesmierne hrdá. Takisto rada nezištne pomáham druhým.

Vo 1to1 si najviac vážim dobré prostredie a atmosféru v tíme.

Do 1to1 športovej siene slávy prispievam víťazstvom z turnaja 4. bratislavského obvodu základných škôl v ping pongu.

Kristína Dúbravčíková

Junior Accountant

Už počas štúdia na Paneurópskej vysokej škole, fakulte masmédií, som si bola viac než istá, že mediálny a marketingový svet nebude cesta, ktorou sa po skončení štúdia vyberiem. Čoraz viac ma zaujímalo účtovníctvo. Rolu pri výbere môjho povolania určite zohral aj fakt, že sa tejto oblasti už vyše 25 rokov venuje moja mama a rovnako aj moja sestra (asi to máme v krvi).

Príležitosť pracovať vo firme 1to1 ako Junior účtovníčka prišla ku koncu roka 2019. Moderne zariadené priestory, priateľský a ochotný kolektív, ústretovosť nadriadených a neustála možnosť vzdelávať sa a napredovať sú atribúty, ktoré mi spríjemňujú každý pracovný deň.

Vďaka možnosti prispôsobiť si pracovný čas, mi ostáva dostatok voľného času. Počas letných mesiacov si rada zahrám volejbal či basketbal s priateľmi. Po úraze na snowboarde sa zimným športom stránim a radšej zájdem na prechádzku s mojim psom alebo do kina s priateľmi či rodinou.

Michal Červený

Senior Accountant

Študujem na Ekonomickej univerzite v Bratislave, odbor Financie, bankovníctvo a investovanie. Mimo školy sa taktiež aktívne venujem španielčine, ktorú by som chcela časom naplno využívať. V budúcnosti by som si rada našla zamestnananie, ktoré ma bude napĺňať a budem sa mu venovať s radosťou a bez zbytočného stresu.

Takouto prácou je pre mňa aj brigáda vo 1to1. Je tu príjemné prostredie a milí ľudia, s ktorými sa dá aj zažartovať. Samozrejme, zodpovednosť a precíznosť sú tu na dennom poriadku. Hneď od začiatku som začala získavať veľa nových znalostí, skúseností a predovšetkým praxe, ktorá je pre mňa ako študenta dôležitá pre rozhľad a ďalší vývoj do budúcna.

Vo voľnom čase chodievam na kruhové tréningy a plávať. Vždy si rada zahrám volejbal, tenis, v zime snowboardujem a príležitostne chodím korčulovať, či už na ľad alebo na hrádzu. Okrem športu chodievam hrať klasické relaxačné športy ako sú napríklad biliard, šípky a bowling. Som za každú adrenalínovú zábavu ako je skákanie s padákom, bungee jumping, potápanie či lozenie.

Petra Černíčková

Payroll Accountant

Účtovníctvu sa venujem už dlhšie na pozícii senior účtovník. Som zodpovedná a spoľahlivá optimistka, mám rada poriadok vo veciach a preto mi táto práca vyhovuje.

Firma 1to1 ma zaujala hlavne tým, že tu pracuju šikovní, zodpovední a milí ľudia, s ktorými sa mi dobre spolupracuje a rada chodím do práce.

Šport bol vždy súčasťou môjho života a dlhé roky som bola súčasťou teamu dievčat Žilinských mažoretiek. Do našej 1to1 športovej siene slávy prispievam viacnásobným titulom majstra Slovenska v mažoretkovom športe. Momentálne sa vo svojom voľnom čase venujem pilatesu a jumpingu.

 

Iveta Šeligová

Senior Accountant

Účtovníctvo robím celý život a verím, že je pre mňa ako stvorené. Využívanie logiky, viditeľné výsledky a zorganizovanosť sú faktory, ktoré mi pri účtovaní hrajú do kariet. Vo svojom voľnom čase obľubujem kreatívne činnosti, hlavne maľovanie, ale aj rekreačné športovanie.

Myslím si, že aby bol človek spokojný, je dôležité mať správny balans medzi prácou a odpočinkom, tráviť dostatok času so svojimi blízkymi a mať priestor na voľnočasové aktivity.

Som veľkým fanúšikom 1to1 športovej siene slávy, ako aj športu samotného. Pravidelne bicyklujem, turistikujem, robím každé ráno 5 Tibeťanov a chodím na yógu každý utorok tu v Bináriu.

Karina Bartová

Trainee

Moja spolupráca s 1to1 sa spája s mojim štúdiom v Dánsku, počas ktorého som mala možnosť ísť na stáž. Počas stáže (a aj po jej skončení) vo 1to1 pomáham s maketingom. Vážim si, že som dostala takúto príležítosť a môžem byť pri tom ako sa formuje nová firma a značka.

1to1 som si obľúbila najmä kvôli milým, vtipným a šikovným kolegom. Verím, že 1to1 to dotiahne ďaleko!

Svoj voľný čas rada vypĺňam behaním a cvičením. A ako bývalá basketbalistka, prispievam do športovej siene slávy tromi titulmi majstra Slovenska v mládežníckych kategóriách.

Tamara Cabovská

Trainee

Účtovníctvu sa venujem už dlhšie na pozícii senior účtovník. Som zodpovedná a spoľahlivá optimistka, mám rada poriadok vo veciach a preto mi táto práca vyhovuje.

Firma 1to1 ma zaujala hlavne tým, že tu pracuju šikovní, zodpovední a milí ľudia, s ktorými sa mi dobre spolupracuje a rada chodím do práce.

Šport bol vždy súčasťou môjho života a dlhé roky som bola súčasťou teamu dievčat Žilinských mažoretiek. Do našej 1to1 športovej siene slávy prispievam viacnásobným titulom majstra Slovenska v mažoretkovom športe. Momentálne sa vo svojom voľnom čase venujem pilatesu a jumpingu.